Handlopex S.A.

Spoločnosť začala činnosť v roku 1991. Debut v priemysle, ktorý je hlavnou aktivitou spoločnosti Handlopex, čo je distribúcia a predaj pneumatík, bol v roku 1992. 

Už 26 rokov Handlopex pôsobí a rozvíja sa v segmente trhu pneumatík.

0
vznik spoločnosti

Dynamický rozvoj spoločnosti Handlopex najlepšie indikujú uvedené ukazovatele:

0
Zamestnancov

Na začiatku bola spoločnosť rodinný podnik zahŕňajúci len štyroch ľudí. V súčasnej dobe firma  zamestnáva viac ako 650 zamestnancov.

0 mil.
Ročný obrat

Zvýšenie celkového obratu, až donedávna dosiahnutie 10 mil. EUR obratu by bolo veľkým úspechom. Aktuálny obrat presahuje 180 mil. EUR.

0
Ročne predaných pneumatík
Spočiatku bol predaj približne 25 000 ks ročne. Dnes je počet predných pneumatík spoločnosťou Handlopex viac ako 3 milióny ročne.

Osobné, dodávkvoé, terénne, nákladné, priemyselné, poľnohospodárske a motocyklové pneumatiky

Zaoberáme sa predajom pneumatík osobných, dodávkových, terénnych, nákladných, priemyselných, poľnohospodárskych a motocyklových.

Taktiež ponúkame disky oceľové osobné, nákladné, priemyselno-poľnohospodárske a hliníkové osobné. Hlavná značka našej spoločnosti je Matador z koncernu Continental. Sme vlastníkmi značky PAXARO. Pneumatiky sa vyrábajú v Európe, v jednom z najväčších koncernov pneumatík na svete.

Handlopex skladové priestory
Handlopex Slovakia

18 pobočiek v Poľsku a 5 dcérskych spoločností v zahraničí

V súčasnej dobe má spoločnosť Handlopex 18 pobočiek v Poľsku a 5 dcérskych spoločností v zahraničí.

Každá pobočka poskytuje technické a logistické zázemie. Náš vozový park má viac ako 300 vozidiel, staráme sa o poskytovanie služieb, ktoré uspokoja zákazníkov verejného aj súkromného sektora, a to nie len s našou širokou ponukou ale aj s termínmi dodania. 

Naším mottom je – Pneumatiky na každé koleso

V posledných rokoch značnú časť predaja tvoria nákladné, priemyselné a poľnohospodárske pneumatiky ako aj oceľové disky pre nákladné automobily. 

Hnacou silou vývoja spoločnosti sú zamestnanci, ktorí neustále zlepšujú svoje zručnosti a kvalifikáciu účasťou na školeniach. Silnou stránkou spoločnosti je dôkladne plánovaná spolupráca a marketingové aktivity. Preto jedným z hlavných cieľov spoločnosti Handlopex v blízkej budúcnosti je dosiahnutie trvalého zlepšovania logistiky a budovania efektívneho systému zákazníckeho servisu a distribúcie.

Handlopex skladové priestory

Continental, Matador, Paxaro, Barum, Uniroyal, Semperit. Goodyear, Dunlop, Fulda, Debica, Sava, Voyager, Diplomat. Michelin, Kleber, BF Goodrich, Taurus. Bridgestone, Firestone, Saeta. Trelleborg, Mitas, Cultor a celý sortiment značiek Mirage, Tristar, Nexen, Hankook, Pirelli, Profil – protektory, Long March, Ling Long, Taurus , Alliance, Ozka, Malhotra – MRL, Kabat, Stomil Poznaň, Glob Gum 2. Motocyklové značky Mitas, Michelin a duše Kabat, Nexen, Michelin.

Paxaro pneumatiky

Registrujte sa na našom B2B e-shope

Zaregistrujte sa do nášho B2B e-shopu a náš obchodný zástupca vás bude obratom kontaktovať.